TP studio - pojazdné štúdio na vstavané skrine

Predaju a montáži vstavaných skríň a šatníkov sa venujeme viac ako 12 rokov a máme za sebou tisícky spokojných klientov.  Vzhľadom k tomu, že nedisponujeme vlastným predajným miestom, Vám vieme ponúknuť vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.

Skrine a vstavané skrine na mieru

Skrine a vstavané skrine na mieru sú istým nábytkovým fenoménom poslednej doby. Skrine sú súčasťou moderných novostavieb, architekti už nezabúdajú vytvárať výklenky určené pre vstavané skrine. Tým spôsobom vzniká praktický priestor nielen pre tradičné oblečenie, ale aj pre vysávač, rebrík, žehliacu dosku a veľa ďalších predmetov každodenného použitia.

Ďalšou výhodou týchto skríň je fakt, že vďaka širokému výberu materiálov a možnosti ich kombinovania môžu byť moderné vstavané skrine takmer úplne zakomponované do miestnosti a byť tak nenápadné, sotva postrehnuteľné. Rovnaká skriňa pri použití iných materiálov môže naopak úplne zmeniť charakter miestnosti. Použitie dekorov typu wenge môže navodiť milé spomienky na zaujímavé cesty do vzdialených miest a upozorniť na fascináciu exotikou. Samozrejme, nejedná sa len o vstavané skrine. Skrine na mieru je možné umiestniť aj v miestnostiach kde žiadne výklenky nie sú. Montujeme ich potom napríklad do rohu alebo od steny k stene, prípadne aj v iných miestach, pre ktoré sa rozhodnete.

Vstavané skrine navrhneme v 3D

Všetky faktory ako rozmery, farebnosť a rozmanitosť výplní dverí pre Vaše vstavané skrine alebo vstavané šatne môžete ľubovoľne kombinovať. Ak nemáte dostatočnú predstavivosť, radi Vám predvedieme 3D počítačový návrh pre Vašu novú vstavanú skrinu. Všetci naši zamestnanci Vám veľmi ochotne poskytnú doplňujúce technické informácie a pomôžu s výberom materiálov.

kalkulácia skrine

© 2010 - 2019 TP studio - vstavané skrine a šatníky na mieru. Všetky práva vyhradené!
Design & code PGS