Vstavané skrine

Vstavané skrine na mieru poskytujú oproti klasickým skriniam mnoho výhod a dajú sa postaviť od steny k stene, od podlahy až po strop.
Pri tej istej zabratej ploche majú väčší obsah vnútorného priestoru, ako skrine klasické. Vstavané skrine s posuvnými dverami navyše nepotrebujú pred sebou priestor na otváranie dverí, pretože ich dvere nie sú otváracie, ale posuvné.
Mechanizmus posuvných dverí sa okrem rámu dverí skladá s horných gumových a dolných plastových koliesok a preto je absolútne nehlučný s dlhou životnosťou. Posuvné dvere pre vstavané skrine na mieru sú zabezpečené proti náhodnému (nežiaducemu) vyskočeniu z koľajníc poistkou.

Skrine, poličky a zásuvky sa vyrábajú z drevo-vláknitej dosky (drevotriesky) v hrúbke 18mm, ktoré sú ohranované 2 mm ABS páskou. Tým je zaručená vysoká pevnosť hrán a okrajov dosiek a nedochádza k ich odštiepeniu. Farby drevotriesky a ABS pásky môžu, ale nemusia byť rovnakých farieb a dajú sa akokoľvek kombinovať, čím môžu byť vytvorené zaujímavé farebné variácie.

Dvere pre vstavané skrine na mieru sa vyrábajú s drevo-vláknitej dosky (drevotriesky) v hrúbke 10mm (s rovnakým povrchom ako pri drevo-vláknitých doskách o hrúbke 18 mm), zrkadiel, lakovaných skiel, alebo pieskovaného skla. Dvere je možné rozdeliť horizontálne s možnosťou použitia viacerých rôznych materiálov, čím sa dá vytvárať nespočetné množstvo rôznych farebných, ako aj materiálových kombinácií.

Zameranie, dodanie a montáž vstavaných skríň a šatníkov

Vstavané skrine, šatníky a prechodové dvere na mieru Vám vieme dodať (namontovať) do 6 -tich pracovných dní od zamerania (v závislosti náročnosti zákazky, použitých materiálov a i.).
Zameranie prebieha do 24 hodín od požiadania .
 

kalkulácia skrine

© 2010 - 2019 TP studio - vstavané skrine a šatníky na mieru. Všetky práva vyhradené!
Design & code PGS